Ben Çöp Değilim Tiyatro Oyunu

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ben Çöp Değilim oyunu - Ben Çöp Değilim tiyatrosu
Tarih: 27.03.2010 14.00
Mekan: Carousel Alışveriş Merkezi
Adres: Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1
İl/ilçe: İstanbul / Bakırköy
Telefon: (0212) 570 84 34
Fiyat: Ücretsiz
Yönetmen: ...
Oyuncular: ...

Bir Çocuk Bir Fidan…

Yarınlarımız olan çocuklarımız, Carousel ile bir fidan sahibi olurken, doğayı ve çevreyi korumanın öneminin farkına varıyor.

Eğitici ve eğlenceli etkinlikleri ile hem çocukları hem de tüm ziyaretçilerini buluşturmaya devam eden Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde keyifli bir tiyatro oyununa ev sahipliği yapıyor.

Yıllardır büyük beğeniyle izlenen ve yarınlarımız olan çocuklarımıza çevre ve çevre koruma bilincini eğlendirerek öğretmeyi amaçlayan “Ben Çöp Değilim” isimli tiyatro oyunu ile çocuklar, doğa ve çevre kirliliği sorunu hakkında bilinçleniyor ve çevre koruma bilincine sahip oluyor.

Carousel’in 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde düzenleyeceği bu etkinlik ile, çocuklar tiyatro izlemenin keyfini çıkartırken aynı zamanda çevre ve doğayı korumanın ne kadar önemli olduğunun bir kez daha farkına varacaklar.

Carousel, 21 – 26 Mart Orman Haftası boyunca Carousel’de yer alan mağazalardan 50 TL’lik alışveriş yapan herkese, fidan hediye ederek çevre bilincine önemli bir katkıda bulunuyor