Bisiklete Dönüşen Bebek Arabası

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Bisikletli bebek arabası
Bisiklete Dönüşebilen Bebek ArabasıBebek arabaları gün geçtikçe modern ve daha pratik olmaya başladı. En önemli değişimlerden biri de şüphesiz çok hafif olmaları. Buna ek olarak son zamanlarda fonksiyonellik ön plana çıkmaya başladı. Bunlardan en yenisi bisiklete dönüşen bebek arabaları ise çok akıllıca ve çok pratik görükmekte..Taga firmasının çıkardığı 2′li fonksiyonlu bebek arabaları istediğinizde standart sürmeli tipte olurken istediğinizde de bisiklete dönüşüp, bebeğinizi bisiklet sürerek götürmenizi sağlıyor.
Zigo firmasının ürünleri ise biraz daha farklı. Bu firma da bisikletli bebek arabası üretilmiş ancak gerektiğinde bu firmanın ürünü sadece bisiklete de dönüşmekte.

Artık fonksiyonellik en önemli tasarım kriterlerinden biri oldu.Yine bir fonksiyonel ürün daha. Bu da bebek arabalarına böyle gayet başarılı bir şekilde yansımış. Henüz Türkiye’de bulunmayan bu ürünleri Türkiye’ye getirmek çok iyi bir iş fikri olacaktır. Ya da bebek arabası üreticisiyseniz benzer ürünleri üretmeye başlamanızın zamanı gelmiş demektir. Çünkü kaçırılmaz bir iş fırsatı..