Bitkisel Kürler Rehberi - İbrahim Adnan Saraçoğlu

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Bitkisel Kürler Rehberi - İbrahim Adnan SaraçoğluKitabın künyesi

Bitkisel Kürler Rehberi
İbrahim Adnan Saraçoğlu

NTV Yayınları / Araştırma-İnceleme Dizisi
226 sayfa, 2. hamur, ISBN: 9789759283735; Boyut: 14 x 21 cm; Baskı Tarihi: Mart 2009

Kitap hakkında


Yıllardır bitkilerin insan vücuduna etkisini araştıran Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, merakla beklenen son kitabı
`Bitkisel Kürler Rehberi` kitabını nihayet tamamladı. Kitabıyla ilgili bugüne kadar ser verip sır vermeyen, ancak `çınar yaprağının faydalarını öğrenince üzerine basamayacaksınız` şeklinde tiyolar veren Saraçoğlu`nun bu kitapta yazdıkları en çok kireçlenme sorunu çekenleri sevindirecek. Doğadaki hangi bitkide bunun şifasını bulurum?` diye yola çıkan Saraçoğlu, sürdürdüğü araştırma sonrası çınar yaprağının kireçlenmeyi tedavi edici etkisini ortaya çıkardı.

"Doğa asla çöp üretmez Yürürken, dalından düşmüş bir yaprağa basmaktan sakınırım. Ne patatesin, elmanın veya portakalın kabukları, ne kirazın sapı ne de dalından düşmüş bir yaprak çöp değildir. Eğer çöp diyorsak biliniz ki, ilmimiz henüz onu anlamamıza' yetmemiş demektir. Doğanın sunduğu herşey bir nimettir. Her nimetin de bir hikmeti vardır.

Uzun yıllardan beri bitkilerin insan sağlığı üzerindeki etkilerini araştıran Saraçoğlu son yıllarda ağırlıklı olarak Bitki-Biyokimyası üzerine araştırmalarını aralıksız sürdürmektedir. Bitkilerin tedavi, önleyici ve koruyucu gücüyle insanda henüz ortaya çıkmamış bir çok hastalığın ve özellikle kanser türlerinin engellenebildiğini savunan Saraçoğlu`nun, Amerika ve Avrupa`da bir çok sağlık sitesi ve forumları "Prof. Saraçoğlu yöntemlerini" tüm dünya insanlarının hizmetine sunmaktadır. Bitkisel tedavi konusundaki araştırmalarını ve uygulama şekillerini (kürlerini) "Bitkilerdeki Sağlık Mucizesi" ve de "Bitkisel Sağlık Rehberi" adlı kitaplarında yayınlamıştır.

Her zaman yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz, son derece pratik, dili anlaşılır ve hepsinden önemlisi uluslararası alanda kabul edilmiş patentleriyle özellikle Amerika ve Avrupa'da kitapları kaynak olarak gösterilen bir bilim adamının, Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun kaleme aldığı bir sağlık rehberi.

Kitap kapağı