Brocade ile Saniyede 8 Gigabit

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Fujitsu Siemens Computers, Brocade'in 8 Gbit/s anahtarları ile depolama çözümlerinde yeni ufuklar açıyor. Ayrıntılar haberimizde.


Brocade'in8 Gbit/s anahtarlarını depolama çözümleri portföyüne ekleyen Fujitsu Siemens Computers, bu anahtarlar ile performans ve uçtan uca kullanıcı ağ yeteneklerinde önemli yenilikler sağlıyor. Sunucuların sanallaştırılmasını, veri merkezi stratejisinin bir parçası olarak gören ve uygulayan müşterilere yetki veren bu anahtarlar, sürekli genişleyen uygulama yükleri ve artan kurumsal verileri karşılamak için üstün bir SAN performansı sağlıyor.

Her İki Taraf da Memnun

Fujitsu Siemens Computers Depolamadan Sorunlu Başkan Yardımcısı Helmut Beck, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "Fujitsu Siemens Computers ve Brocade bu konuda aynı vizyonu paylaşıyorlar. O da, varlık kullanımını optimize etmek ve uçtan uca veri merkezi işlemlerine yetki vermek için, gelişme esnasında olan veri merkezinin sunucu sanallastırılması içermesi gerekmektedir. Bu 8 Gbit/s çözümleri getirerek, firmalara bunu yapmalarını sağlayacak ve gerekli aletleri sunuyoruz."

Brocade kanadından ise EMEA Satış Müdürü Barbara Spicek şu yorumu yapıyor: "8 Gbit/s anahtarların eklenmesi ayrıca Fujitsu Siemens Computers'ın kullanıcılarına üstün teknoloji çözümleri sunmak için sürekli gösterdiği çabayı kanıtlıyor."