Büşra Velioglundan Sezona Özel Karma Takı Modelleri

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Takı Modelleri-Büşra Velioglundan Yeni Sezon Takılar-Yeni

Modeller


Ünlü gümüş takı tasarımcısı Büşra Velioğlu, 2010-2011 Sonbahar-Kış Sezonu’na özel gümüş zincir, inci ve doğal taşlardan oluşan ‘’karma’’ takı koleksiyonuyla dikkat çekiyor.

Sade ve şık tasarımlarıyla her sezon dikkatleri üzerine çeken gümüş takı tasarımcısı Büşra Velioğlu, gümüş tasarımlarını doğal ve yarı değerlerli taşlarla birleştirdiği ‘’Karma’ Takı’’ koleksiyonu ile göz kamaştırıyor.

Tasarımlarında gümüşün yanı sıra yarı değerli taşların da kullanıldığı 2010-2011 Sonbahar-Kış koleksiyonunun ana renklerini toprak tonları, siyah, beyaz, pudra, pembe, gri, bordo, mavi ve gümüşten oluşan karma setler oluşturuyor.


Her sezon iddialı tasarımlarıyla başarılı koleksiyonlara imza atan Büşra Velioğlu, gümüşün insanlar üzerinde pozitif bir enerji yarattığını söylüyor. Hem spor hem şık koleksiyonda gümüşten oluşan yüzükler, küpe , ‘’karma takı’’ konsepti adı verilen yarı değerli taşlarla gümüşün birleştiği kolyeler yer alıyor.


Her kesime uygun tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan “Büşra Velioğlu” tasarımlarına yansıttığı doğallığıyla fark yaratarak, doğanın tüm nimetlerini yeni sezon takılarında yaşatıyor.


Aksesuar trendlerini yakından takip ederek moda kurallarını takılarına yansıtan Velioğlu, yeni sezonda da kişiye özel tasarımlarını kişinin giyim tarzı, dış görüntüsü ve yaşam prensipleriyle harmanlıyor.


Alıntı.