Büyük Vuruş Kitabı - Harlan Coben

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Harlan Coben Büyük Vuruş kitap tanıtımı - kitap özeti


Kitabın Künyesi

Büyük Vuruş

Harlan Coben
· Martı Yayıncılık
· Basım Tarihi : 11 - 2010
· ISBN : 9786054335589
· Sayfa Sayısı : 453
· Çevirmen : Özlem Gültekin
· Etiket Fiyatı : 19.00 TL

Kitap Hakkında

Amerika Açık Tenis Turnuvası sarsıcı bir cinayete tanıklık etmiştir. Eski profesyonel tenisçilerden Valerie Simpson öldürülmüştür. Ancak bu cinayetin ardında, birçok ismin büyük roller oynadığı, karmakarışık ve esrarengiz bir senaryo gizlidir. Cinayet basit ırkçı bir yaklaşımın ya da küçük bir hırsızlığın ürünü müdür? Yoksa işin içinde çok daha karmaşık bir takım ilişkiler mi mevcuttur?

Araştırmalar tüm hızıyla sürmektedir ve nihayetinde erişilen sonuç ise, aslında hiç kimsenin kolayca tahmin edemeyeceği kadar çetrefilli ve ironiktir.
Hiçbir şey göründüğü gibi değildir.


Büyüleyici... Eğlenceli!
Los Angeles Times

"Büyük Vuruş, okuyucuyu tepeden tırnağa etkisi altına alacak... Sır düğümü çözülene dek kitabı elinizden bırakamayacaksınız. "
—New York Times

“Espritüel diyaloglar, son derece akıcı bir anlatım ve işin içinden çıkamayacağınız bir cinayet. Coben, olağanüstü yeteneğini bir kez daha gözler önüne seriyor."
-ArmchairDetective

“Dâhiyane bir kurguyla hazırlanmış… Spor menajeri Myron Bolitar ve dengesiz yardımcısı Win, gizemli romanlarda yer alabilecek en ilginç ve ilgi çekici karakterlerden. Bu kitap beni son sayfasına dek peşinden sürükledi.”
-Los Angeles Times Book Review

“Coben tam bir laf cambazı… En can sıkıcı durumları bile eğlenceli bir dille anlatmayı başarıyor. Şiddetle tavsiye edilir!”
-Publishers Weekly

Kitap Kapağı