Büyükdogan İlköğretim Okulu Konya Halkapınar

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Büyükdogan İlköğretim Okulu Hakkında - Büyükdogan İlköğretim Okulu Tanıtım - Büyükdogan İlköğretim Okulu Resimleri - Büyükdogan İlköğretim Okulu İletişim

Büyükdogan İlköğretim Okulu Konya Halkapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Büyükdogan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Büyükdogan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Büyükdogan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Büyükdogan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Büyükdogan İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1957 yılında yapılmış ve aynı yıl eğitim öğretime başla-(Terbiyeden-Yoksunum)-mıştır . Okulumuz 2 derslik bir küçük koridor ve müdür odasından iba-(Terbiyeden-Yoksunum)-rettir. Daha sonraki yıllarda öğrenci sayındaki artış nedeni ile sınıflardan biri bölünerek sınıf sayısı 3'e çıkarıl-(Terbiyeden-Yoksunum)-mıştır. 1968 yılında 2 oda 1 mutfak, tuvalet ve banyodan oluşan lojman yapılmıştır.

Okulun Özellikleri :Tam Gün

Okutulan Seçmeli Dersler :sanat etkinliği, İngilizce, takviye ve etüt

Büyükdogan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / HALKAPINAR
Adı: BÜYÜKDOGAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Büyükdoğan Köyü Halkapinar
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
712154@meb.k12.tr
Web Adres
http://buyukdogan.meb.k12.tr

Büyükdogan İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız