Çamlıca İlköğretim Okulu Konya Hüyük

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Çamlıca İlköğretim Okulu Konya Hüyük konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Çamlıca İlköğretim Okulu Hakkında - Çamlıca İlköğretim Okulu Tanıtım - Çamlıca İlköğretim Okulu Resimleri - Çamlıca İlköğretim Okulu İletişim


Çamlıca İlköğretim Okulu Konya Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çamlıca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çamlıca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çamlıca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çamlıca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çamlıca İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Kasabamıza okul binası ilk defa 1948 yılında yapılmıştır. Sonra 1966 yılında yeni bir okul daha yapılmıştır. 1995-1996 yılında tek katlı yeni bir bina yapılmış ve ilköğretim haline dönüştürülmüş. 1998 yılında orta kısım (II. Kademe) faaliyete geçmiştir. 2000 yılında tek katlı binanın üzerine bir kat daha çıkılarak Çamlıca İlköğretim Okulu ismi ile bu yeni bina 2000-2001 yılında eğitim-öğretime devam etmiştir.

Çamlıca İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / HÜYÜK
Adı: ÇAMLICA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çamlica Kasabasi Hüyük/Konya
Telefon Numarası: 3325490199
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Çamlıca İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr