Catak İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Catak İlköğretim Okulu Hakkında - Catak İlköğretim Okulu Tanıtımı - Catak İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Catak İlköğretim Okulu Resimleri


Catak İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Catak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Catak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Catak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Catak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
Adı: CATAK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çatak Köyü
Telefon Numarası: 4625122022


Kurumun Misyonu :

Bizler bütün öğrencilerin; öğrenimlerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verecek becerileri kazandırmak için varız. Bizler bütün öğrencilerimizi Atatürk inkılaplarına ve anayasanın başlangıcında ifadesini bulan Türk milliyetçiliğine bağlı; Türk milletinin milli, ahlaki, insani manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan milli, demokratik,laik sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetişmelerini sağlamak için varız.


Kurumun Vizyonu:

İstiyoruz ki Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Oklumuzda her veli öğrencisine öğrenme için her fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın.Okulumuzda çalışanlar ,gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın .

Kaynak :trabzon.meb.gov.tr