Çatakkırı İlköğretim Okulu Merkez Giresun

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Çatakkırı İlköğretim Okulu Hakkında - Çatakkırı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çatakkırı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çatakkırı İlköğretim Okulu ResimleriÇatakkırı İlköğretim Okulu Giresun Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çatakkırı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çatakkırı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çatakkırı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çatakkırı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: GİRESUN / GÖRELE
Adı: ÇATAKKIRI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ÇATAKKIRI KÖYÜ
Telefon Numarası: 4545636188

Çok hızlı bir şekilde gelişen Dünya' da okulumuzda gelişmelere paralel olarak; öğretmen, öğrenci ve velileriyle gelişmelere ayak uyduracaktır. Çağın gereğine ve ülkemizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kendini yenileyerek; yeni nesilleri Türk Milletine yakışır bir özellikte yetiştirmek için her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapacaktır.

Bu amaçla okulumuz bütün paydaşlarıyla iyi ilişkiler içinde ortak hareket edecek; ve okulumuz öğrencilerini kendine ve çevresine saygılı milli değerlerinin farkında olan ve çağın bilgi ve becerileriyle donanmış, gelişmiş dünya milletleriyle rekabet edebilen bireyler olarak yetiştirmenin gayreti içinde olacağız.

Hüseyin ÖZDEMİR

Okul Müdürü
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/