Celal Aydın Dershaneleri

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında

1976 tarihinden bu yana yayın ve eğitim hayatının önde gelen isimlerinden olan Celal Aydın'ın kurduğu Celal Aydın Dershaneleri'nde, öğrenci işleri , öğretmen-öğrenci-veli üçgeni çerçevesinde kusursuz ve sorunsuz hizmet sunulmaktadır.

Amacımız kurucumuz ve Türkiye'de eğitimin gelişmesine sağladığı katkı ile yegane isim haline gelmiş olan önderimiz Celal Aydın'ın bize miras olarak bıraktığı üstün ve kaliteli eğitim öğretisini sizlere aktarmak ve ülkemize bilgili , akıllı gelecek vaadeden yeni nesiller yetiştirmektir.

Dershane idaresi olarak öğrencilerin derslere geç kalması, derse devamsızlık ve ödev kontrolleri konusunda öğrenci velileri ile yoğun bir iletişim halindedir.

Dershane otomasyon sistemi , öğrenci sınav başarı % takipçisi , devamsızlığı ve sınav sonuçlarının sms ile bildirimi , görsel eğitim ve işitsel eğitim araçları , slayt sunumları , özel tasarlanmış sınıf düzenleri ve mekanlar , gibi bir çok yeniliği eğitim sektöründe sorunsuz ve işlevsel uygulayan kurumumuz verdiği kaliteli eğitim ile daima daha iyi hizmet ve eğitim için çalışmaktadır.

Kendini eğitime ve öğrencilerinin başarısına adamış olan Celal Aydın Dershaneleri idari kadrosu , size çağdaş ve yenilikçi bir eğitim anlayışının tüm ayrıcalıklarını yaşatacaktır.


Kurslar

ÖSS
OKS


İletişim

Kızılay: Bayındır Sokak No:24 Kızılay
Tel: 0(312) 435 52 99 - 435 50 39 - 435 82 39

Çankaya: Ahmet Mithat Paşa Sokak No:14 Çankaya
Tel: 0(312) 439 47 41 - 42 - 43

Eryaman: Altay Mah.Orhanbey Cad.
Galleria Alışveriş Merkezi No:3/8-9 Eryaman


http://www.celalaydindershanesi.com.tr