Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu Hakkında - Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu Tanıtım - Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu Resimleri - Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

1942 yılında yapılan ve eğitim öğretime açılan okulumuz şu anda biri ana bina, ikisi lojman binası ve birde ana sınıfı olmak üzere toplam 4 birimden müteşekkildir.

Okulumuzun ikinci kademe binası 1988 yılında T.P.A.O tarafından yapılmıştır. 1995-1996 yılında ilköğretim yapılarak birleştirilmiştir.

İkinci Kademe Binamız 27,5 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olup, 250 metrekare binaya sahiptir. Bahçenin yüzde 70’i ağaçlandırılmıştır. Bahçe 1,5m. yüksekliğinde tel ile çevrilidir. Bahçede basketbol ve voleybol sahaları mevcuttur.

Okulumuzda 2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı itibariyle tam gün eğitim yapılmaktadır.

Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çemberlitaş Petrol İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / MERKEZ

Adı: ÇEMBERLİTAŞ PETROL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Çemberlitaş Köyü / Adiyaman

Telefon Numarası: 4162412189

E-mail Adresi :cemberlitaspetrol@hotmail.com

Web Adresi :
http://cemberlitaspetrol.meb.k12.tr


İkinci kademe binamız.

Birinci kademe binalarımız.


Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz