Cennetteki Yabancılar Kitap Özeti - Terry Moore

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Cennetteki Yabancılar Kitap Özet - Terry Moore Kitapları - Cennetteki Yabancılar Kitap Tanıtım - Cennetteki Yabancılar Kitap FiyatıKitap Özet

“Aşk, seks ve ilişkiler hakkında çoğu insanın bilmediği şeyler bir kitabı doldurabilir. Cennetteki yabancılar işte o kitap”
Neil Gaiman SANDMAN, 1602, YILDIZ TOZU

KİM DEMİŞ KADINLAR ÇİZGİ ROMAN OKUMAZ DİYE...DÜNYADAKİ BİRÇOK ROMANTİK KOMEDİYE İLHAM KAYNAĞI OLMUŞ, KADIN ERKEK İLİŞKİLERİNE DEĞİŞİK BİR AÇIDAN BAKAN BU KİTAP, KADINLARIN EN ÇOK OKUDUĞU ÇİZGİ ROMAN.

Katchoo, kendine göre sakin bir hayat yaşayan genç ve güzel bir kadındır. Zekidir, bağımsızdır ve ev arkadaşı Francine'e deli gibi aşıktır. Fakat bu hayat, nazik ve ısrarcı David'le tanışmaları sonucu değişecektir. Ortaya çıkan aşk üçgeni yer yer aksiyonla süslü muhteşem bir romantik komedi doğurur.

Cennetteki Yabancılar, Terry Moore'dan muhteşem bir grafik roman. Bugüne kadar National Cartoonists Society'nin En İyi Çizgi Roman Ödülü'nü, Will Eisner Comics Industry'nin En İyi Seri Hikaye Ödülü'nü ve GLAAD Medya Ödülleri'nin En İyi Çizgi Roman Ödülü'nü kazanmıştır.
Cennetteki Yabancılar 1

Terry Moore
· Gerekli Şeyler Yayıncılık
· Basım Tarihi : 11 - 2010
· ISBN : 9786055686284
· Sayfa Sayısı : 344
· Çevirmen : İnci Aslıer
· Etiket Fiyatı : 25.00 TL