Cep özgür tarifesi

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Cep Özgür’le özgürce konuş, mesajlaş ve cepten internete gir! Ayda 30 TL yükle, her aramada 40 kuruşa Vodafone’lular ile istediğin kadar konuş , gün içinde 1 SMS’ten sonra her yöne 100 SMS hediye kazan ve bilgisayarına bağlı kalmadan cepten Facebook ve Vodafone Messenger’a bedavadan özgürce bağlan!

Avantajlar
5000 SMS Hediye: Süper SMS Kampanya’sına katılın, haftada 3 TL’ye Vodafone içi 5000 SMS hediye kazanın.
7038′i ücretsiz arayarak ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542 aracılığıyla, işlem başına 40 kuruş karşılığında lira transferi yapabilirsin.
Her yöne 3000 SMS: Cep Dolusu SMS alın ayda 7,8 Tlye yurtiçi heryöne tam 3000 SMS hediye kazanın.

Esaslar
25 yaş altı bireysel aboneler faydalanabilir. Özgür konuşma, mesajlaşma ve internet promosyonları, 30 günde bir tek seferde en az 30 TL yüklendiği durumda geçerlidir.
Çağrı başına 60 dk üzerinde kullanımı süreklilik arz eden aboneliklerde Vodafone başka bir tarife paketine yönlendirme ve abone hattını iptal etme hakkını saklı tutar.
Her yöne 100 ücretsiz SMS avantajı saat 23:59′a kadar geçerlidir. Kullanılmayan SMS’ler gün sonunda silinir.
Vodafone live! sayfalarında dolaşırken GPRS/EDGE/3G kullanımı Vodafone live! kampanyası devam ettiği müddetçe ücretlendirilmeyecektir.
Vodafone Messenger ile Windows Live ve Yahoo Messenger servislerine ücretsiz bağlanılır.Facebook’ta yer alan, ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar kullanıcının mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Tarifenin internet promosyonları, Blackberry erişim noktası üzerinden yapılan bağlantılar için geçerli değildir.Vodafone live üzerinden Facebook’a ücretsiz erişim 1 Mayıs 2010′a kadar geçerlidir.25 yaşını dolduran tarife aboneleri, 30 gün sonra, Yeni Cep Öğrenci indirimsiz tarifesine SMS bildirimi ile taşınacaktır.


Tarifeye nasıl geçileceğini buradan öğrenebilirsiniz.