Çeşmeönü İlköğretim Okulu Beşikdüzü Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Beşikdüzü Çeşmeönü İlköğretim Okulu - Çeşmeönü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çeşmeönü İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çeşmeönü İlköğretim Okulu Resimleri


Çeşmeönü İlköğretim Okulu Trabzon Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çeşmeönü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çeşmeönü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çeşmeönü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çeşmeönü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / BEŞİKDÜZÜ
Adı: ÇEŞMEÖNÜ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çeşmeönü llköğretim Okulu

Telefon Numarası: 4628713422
Faks Numarası: 4628713422

Kurumun Misyonu :

Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmelerini sağlamak.


Kurumun Vizyonu:

Mahallemize çağdaş teknoloji ile donatılmış bir okul kazandırılmasına katkı sunmak ve böylece en iyi en kaliteli eğitimi vererek aktif, dinamik, katılımcı, kararlı, topluma öncü bireyler yetiştirmek.

trabzon.meb.gov.tr