Çiçek Hatun Anaokulu Mamak Ankara

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Çiçek Hatun Anaokulu Hakkında - Çiçek Hatun Anaokulu Tanıtım - Çiçek Hatun Anaokulu Resimleri - Çiçek Hatun Anaokulu İletişim

Çiçek Hatun Anaokulu Ankara Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çiçek Hatun Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çiçek Hatun Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çiçek Hatun Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çiçek Hatun Anaokulu Tarihi:

Okulumuz 2005 yılında hizmete açılmıştır. Okulumuzun ismi Milli Eğitim Müdürlüğünde oluşturulan komisyon kararı ile Çiçek Hatun Anaokulu Olarak belirlenmiştir. Kurucu müdürü olarak Kadriye Kuru görevlendirilmiştir. 2008 yılında ilk kadrolu öğretmeni Melek Kurt Müdür Vekilliğini devralarak Bir Kadrolu öğretmenle ve dört usta öğreticisi 2 yardımcı personeli ile öğrenci sayısını 84 kişi yaparak eğitim ve öğretime devam etmiştir. Şuan mevcut öğrenci sayısı 115’dir, 1 müdür yardımcısı, 3 kadrolu öğretmen, 3 usta öğretici,1ücretli öğretmen ile eğitim-öğretime devam edilmektedir. Okulumuz 4 derslik 1 çok amaçlı salon ve yemekhaneden oluşmaktadır.

Çiçek Hatun Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ANKARA / MAMAK
Adı: ÇİÇEK HATUN ANAOKULU
Adresi: Misket Mah.1.Cad.No:79 Mamak/ANKARA
Telefon Numarası: 3123699510
Faks Numarası: 3123699510
E-mail Adresi:
Web Adresi: -
http://www.cicekhatun.k12.tr

Çiçek Hatun Anaokulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız