Çıkrık İlköğretim Okulu Afyon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Çıkrık İlköğretim Okulu Afyon - Çıkrık İlköğretim Okulu resimleri - Çıkrık İlköğretim Okulu hakkında - Çıkrık İlköğretim Okulu iletişim

Çıkrık İlköğretim Okulu Afyon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çıkrık İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çıkrık İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çıkrık İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çıkrık İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AFYON / MERKEZ

Adı: ÇIKRIK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yavuz Sultan Selim Caddesi No:2 Çıkrık Kasabası AFYONKARAHİSAR

Telefon Numarası: 2722576001

Faks Numarası:

E-mail Adresi: cikrikio@gmail.com - 438095@meb.k12.tr

Web Adresi: http://cikrikilkogretim.meb.k12.tr/


Çıkrık İlköğretim Okulu 1952 Yılında O Dönemde Tek Derslikle Eğitmenler Vasıtasıyla Eğitim Öğretime Başlamış,Geçirdiği Yangınla Ahşap Derslik Hasara Uğramış,Yenilenmiştir. 1983 Yılında Ahşap Binanın Yanına Üç Derslikli Ek Bina Yapılmıştır. Beş Derslik Olarak Eğitim Öğretime Devam Etmiştir. 1998 Yılında Eski Ahşap Bina Yıkılarak Yerine Beş Derslikli Bina Yapılmış, Bu Tarihten Sonra Sekiz Derslikle Eğitim Öğretime Devam Etmiştir. 1999 Yılından Sonra İkili Öğretime Geçilmiş Yine Bu Yıldan Sonra Taşımalı Eğitim Kapsamında Kozluca Ve Bostanlı Köylerinin 6,7 ve 8. Sınıf Öğrencileri Taşınmaya Başlamıştır. 2006 Yılında Sağlık Ocağının Lojmanı Tahsisle Alınıp Ana Sınıfı Haline Getirilmiş, Ana Sınıfı İkili Öğretim Dört Şube İle Eğitim Öğretime Başlamıştır. Günümüzde Okul Sekiz Derslik, Bir Bilgi Teknoloji Sınıfı Ve İki Ana Sınıfı Dersliği Olarak Devam Etmektedir. Çıkrık İlköğretim Okulu Ana Sınıfı İki Şube, İlköğretim Onbeş Şube Olmak Üzere Toplam Onyedi Şube; 489 öğrenci; Onüç Kadrolu, Üç Sözleşmeli, İki Ücretli, İki Usta Öğretici, Bir Müdür Yardımcısı ve Okul Müdürü Olmak Üzere Yimiki Personelle Hizmet Vermektedir. Çıkrık İlköğretim Okuluna Taşımalı Eğitim Kapsamında Burhaniye,Kozluca,Bostanlı Köylerinden Öğrenci Taşınmakta Ve Eğitim Görmektedir.


Kaynak : webrehberi.biz - http://www.afyonegitimsen.org/afyon-...b-siteleri.htm