Ciltte Oluşan Lekeler İçin Tedavi Yönteleri Hakkında Bilgi

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ciltte Oluşan Lekeler İçin Tedavi Yönteleri Hakkında Bilgi


Ciltte oluşan ergenlik sivilceleri geçici bir sorun olarak gözükse de bir ömür boyu başımıza derttir.bu sivilcelerle uğraşır ve koparırsak daha da kalıcı iz bırakır.derin izler oluştuğu için ciddi bir sorunla karşılaşa bilirsiniz.yaşınıza göre daha olgun ve yaşlı görünürsünüz bunları gidermek için bagzı yöntemler bulunmaktadır bunlardan bagzıları Peeling Çözümleri
Peeling tedavisinden yararlanırken önce hastanın cilt yapısına ve mevsime dikkat edilmelidir sivilce izlerinin tedavisinde en fazla orta derinliklerde ve yüzeysel izlerde bu tedavi kullanılır derin izler içinde özellikle lazer ve karboksi lazer sivilce izlerinde mükemmel bir sonuç vermektedir.

Kolojen Çözümle
Sivilcelerle oynarsak ve bu sivilceleri koparırsak cildimizde derin çukurlar ve izler oluşur. Bu bölge çukurlaştığı için bölgenin kolojen dokusu kaybolur.

Işık Tedavisi
Işık tedavisi ciltte oluşan sivilce oluşumunda bunun yanı sıra iz leke ve çukurların oluşumunda kullanılan tedavi yöntemidir bu yöntemle cilt dolgunlaşır ve savunma sistemini aktif hagle getirir.

Ciltte izler ilerlemiş yüzeysel izleri olan kişilerde deri altı enjeksiyonları gayet iyi sonuç vermektedir çok derin izler olmadığı zaman bu uygulanan yöntemler hastalarda çok iyi sonuçlar vermektedir.

Doğal bir yöntem olan bitki içeriği bol silisik asit olan bitkilerde cilde estetik bir görünüm kazandırır.