Cumhuriyet İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri


Cumhuriyet İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
Adı: CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: CUMHURİYET İLKOĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 4625123367
Faks Numarası: 4625121068


Kurumun Misyonu :

Bütün olanaklarımızı öğrencilerimiz için seferber ederek onlara; Atatürk ilke ve devrimleri çerçevesinde ezbercilikten uzak, yalnızca aklın ve bilimin geçerli olduğu doğrulara; sorgulayarak, araştırarak tartışarak ulaşmayı öğreten çağdaş eğitim vermek.


Kurumun Vizyonu:

Yaşam boyu bir beceri olarak öğrenmeyi davranış haline getirebilen, kendi kendine öğrenmesi için çaba harcayabilen, başarılı öğrenciler yetiştirmek. Ayrıca öğrencilerimizi evrensel, kültürel ve aile değerlerinin bilincinde yetiştirmek.


Kaynak :trabzon.meb.gov.tr