Dersium Dershanesi

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında

Dershanemiz 2005-2006 Eğitim dönemi içerisinde açılmış olup, öğrencilerimize iyi bir eğitim ve gelecek, evebeynlerine ise güvenilir ve takdire değer bir hizmet anlayışı gütmektedir.Kaliteli ve çağdaş eğitimin yanı sıra deneyimli ve branşlarında uzman kadrosu ile öğrencilerimizin her türlü problemlerine kesin çözüm sunmaktayız. Eğitimde dikkat ve önem veren DERSIUM DERS DÜNYASI DERSHANESİ olarak size geleceğin kapılarını aralamaktayız.

Konforlu, rahat, estetik duruşu ile ortamında en üst düzeyde motivasyona önem veren dershanemiz öğrencilerimizi ve hatta gelen misafirlerimizi dahil SİGORTALIYOR. BİREY SİGORTA güvencesinde sizde öğrencilerinizde teminat altına alınmış bulunmaktasınız.

DERSIUM güvenlik bakımından da öne çıkmayı başardı. Binamızın yapısı ( yangın merdiveni dahil ) öğrencilerimizin güvenliğine en uygun biçimde donatılmıştır. Öğrencilerimizin güvenliği için güvenlik personelimiz devamlı tetiktedir.
DERSIUM sağlık ve hijyen kurallarını da önemseyip bina çevresi ve içinde üst düzeyde temizlik ekipmanları ve personeli ile öğrencilerimizin sağlığını da koruyor.


Kurslar

ÖSS
OKS


İletişim

Adres:
Karabaş Mah. Bilgisu Cad. Mimar Sinan Sok. Vilayet Karşısı Yeni Cuma Yanı No:19
İZMİT/KOCAELİ
Tel:
+90 262 324 99 00
Fax:
+90 262 332 33 99
Email:
info@dersium.com


http://www.dersium.com