Doğal makyajın yeni trendi Glominerals

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Güzellikten daha fazlasını hedefleyen cilt besleyici ve koruyucu makyaj Glominerals, mikronize %100 doğal mineral bazlarından elde ediliyor. Farmasötik sınıf yardımcı maddeler, doğal yüksek pigment içeren mineraller, cilt için faydalı bitkisel özlerden ve antioksidanlarla oldukça gelişmiş doğal bir formül sunuyor. Sonuç, klinik açıdan gelişmiş, mükemmel kapatıcı ve cildi koruyucu özelliğe sahip mineral içerikli makyajdır.
Bu % 100 doğal mineral formül; yeni bir buluş olan “Venuceane-R” (güçlü antioksidan) ve “Mala’kite-R” (cilt için süper savunma) içeriyor. Bu iki antioksidant, havyar özü, C, A, K, E vitaminleri, doğal mineraller, nemlendirici ve önemli antioksidant bitki özleriyle bir araya getirilerek UV ışınları gibi tüm olumsuz çevre koşullarına karşı cildin korunmasına yardımcı oluyor.
Glominerals Liquid Base Satin II SPF 15
Glominerals‘in fondöteni, üç kez öğütülmüş mikronize mineraller ve doğal içeriklerle hazırlanmış. Tüm cilt tiplerine uygun, cilde pürüzsüz bir görünüm veren fondöten, bir doğal makyaj ürününden beklemeyeceğiniz 11 renk seçeneğine sahip.
Fiyatı: 91 YTL

Glominerals Concealer Under Eye SPF 15
Göz altı halkaları, şişlikler ve ince çizgileri kapatmayı hedefleyen göz altı kapatıcı, 4 renk seçeneğine sahip.
Fiyatı: 59 YTL

Glominerals Dust
Glo Dust pudra, 24 Karat altın tozu içeriğiyle makyaja zengin ve ışıltılı bir görünüm katıyor.
% 100 saf Glominerals Yüz ve Vücut ışıltısı Dust; gerçek altın, bronz ve gümüş pudrası ile cilde şeffaf ipek gibi, ışıltılı doğal bir dokunuş bırakıyor. Omuzlara, kollara, dekolteye, bacaklara uygulanabiliyor.

Glominerals sadece yetkili eczanelerde satışa sunulurken, güzellik uzmanları ve doktorlar tarafından tedavi amaçlı tavsiye ediliyor.