Doğankaya İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Doğankaya İlköğretim Okulu Hakkında - Doğankaya İlköğretim Okulu Tanıtımı - Doğankaya İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Doğankaya İlköğretim Okulu Resimleri


Doğankaya İlköğretim Okulu Trabzon Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Doğankaya İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Doğankaya İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Doğankaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Doğankaya İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / DÜZKÖY
Adı: DOĞANKAYA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Doğankaya Mah. Çayirbaği
Telefon Numarası: 4628143066

Kurumun Misyonu :

Okulumuz öğrencilerinin bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlayacak ve yanıt verebilecek beceriler kazandırmaktır. Ayrıca toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektir.


Kurumun Vizyonu:

Çayırbağı Doğankaya İlköğretim Okulu her öğrencinin iyi bir üst öğrenim kurumuna yerleşmesinin, sosyal beceriler kazanmasını, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını bilen Ataturk İlke ve Devrimlerine sahip çıkan insanlar yetiştirmek. Okulda her veli, öğrenciye öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilmeli. Okulun çalışanları gerekenleri yaparken kendilerinden emin olmalı . Okulda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışmalıdır.


trabzon.meb.gov.tr