Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Kastamonu İnebolu

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Hakkında - Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu İletişim - Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu Resimleri
Kastamonu İnebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Doğanören Konakyanı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstediklerinizBağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KASTAMONU / İNEBOLU
Adı: DOĞANÖREN KONAKYANI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: DOĞANÖREN KONAKYANI KÖYÜ İNEBOLU/KASTAMONU
Telefon Numarası: 3668551173Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
 

#2
2006/2007 ve 2007/2008 Öğretim yıllarında görev yapmıştım o okulda . Çok güzel bir yerdi orası . linkini yazacağım siteyi açmıştım o zaman okul adına . Sonra gitiim oralardan . Ama ruhum orada kalmış , şimdi daha iyi anladım . Çünkü her şeyin en duygusalını , en şahanesini orada yaşadım . Sevgi , saygı en üst düzeydeydi .
Bu linkten bakabilirsiniz : konakyanili.sitemynet.com