Doğum günü mesajları hediyeleri

#1
Sponsorlu Bağlantılar
doğum günü mesajları ve hediyeleri
doğum günü mesajları
doğum günü hediyeleri

İşte size doğum günü hediyelerinde işinizi kolaylaştırabilecek birkaç küçük tavsiye;

Erkeklere Hediyeler

Erkekler için sürekli yanlarında bulunduracakları ve özel hissedecekleri hediyeler seçin. Örneğin sigara kullananlar için şık bir çakmak (üzerinde anlamlı bir harf veya tarih olabilir),kol saati, kartvizitlik, kalem, anahtarlık vb.
Kıyafet seçimi de alternatiflerinizden birisi. Soğuk kış günlerinde kullanabileceği eldiven, atkı gibi aksesuarlar işinizi görebilir. Eğer yeteneğiniz varsa el emeği olması çok daha iyi olur, hediyeye ayrı bir anlam katar.

Bayanlara Hediyeler


kadınlara doğumgünü hediyesi almak
İlk olarak maddi açıdan sıkıntısı olmayan erkeklere sesleniyoruz;

Bir bayanı etkilemenin en kolay yolu değerli taşlar ve bunlardan oluşan takılardır. Eğer ciddi bir ilişki içindeyseniz hem doğum günü hem de evlilik teklifini bir arada çıkartıp etkileyici bir hediye olarak tek taş bir yüzük alabilirsiniz.Bu sayede bir taşla iki kuş vurma şansı da yakalarsınız.
Yine güzel bir tatil ya da tur paketi de alternatiflerinizden biri olabilir.Daha önce görülmemiş bir Avrupa şehri ziyareti güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Maddi olarak daha kısıtlı imkanları olan erkeklere önerilerimiz;

Pahalı hediyelerle puan toplama şansızın yok ise daha romantik yöntemlere başvurarak etkileyici bir doğum günü hediyesi yaratmanız gerekecek.Bayanların sakin bir yerde yenen romantik bir yemekten hoşlanmama olasılığı oldukça düşüktür. Bir de kendilerini özel hissetmeleri için mekanda daha önce hazırlanmış küçük sürprizler artı puan kazanmanıza yardımcı olur. Örneğin bir kemancı kiralayıp yemeğinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Ya da bir gitarist ortamı istediğiniz hale getirebilir.

Sade ve özlü mesajlar yazmaya özen gösterin. Hayatınızdaki anlamı, yeri ve onunla ilgili hissettiğiniz en sade duygularınızı kendi kelimelerinizle ve kendi tarzınızla yazın. Romantik olmak zorunda değilsiniz. Tarzınız komik ise bu şekilde eğlenceli bir mesaj dahi gönderebilirsiniz. Yeter ki size ait olsun,sizin cümleleriniz olsun. Sizden bir parça olsun.