Duralıler İlköğretim Okulu Merkez Antalya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Duralıler İlköğretim Okulu Hakkında - Duralıler İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Duralıler İlköğretim Okulu BilgileriOKULUMUZUN TARİHÇESİ
1943 Yılında köy ilkokulu olarak eğitim-öğretim dünyasına katılmıştır ancak şu an köy ilkokulu değil merkez ilköğretim okulu olarak devam etmektedir.
1976 ve 1987 yıllarında yapılmış 2 (iki) bina ve 12 (on iki) dersliği bulunmaktadır.
2002/2003 Eğitim-Öğretim yılında açılan bir Anasınıfımız,
2004/2005 Eğitim-Öğretim yılında açılan Bilgisayar Sınıfımız bulunmaktadır.
2008/2009 Eğitim-Öğretim Yılı itibariyle ile “İkili Eğitim” veren okulumuz, 1 Okul Müdürü, 1 Okul Müdür Yardımcısı, kadrolu 9 Sınıf Öğretmeni, 1 Anasınıfı öğretmeni ve 10 Branş Öğretmeni ile ücretli çalışan 2 Branş Öğretmeni ve 1 Anasınıfı Öğretmeni, kadrolu 1 Memur ve 1 Hizmetli ve 1 ücretli Hizmetli ile eğitim hizmeti vermektedir.
12.500 m2’lik alanı, oyun bahçesi, spor alanları olarak voleybol, basketbol ve hentbol sahası ve 450 adet nar ağacı bahçesi ve diğer çeşitli ağaçlarıyla ve Türkiye ortalamasına göre sınıf öğrenci sayılarının az olması ile nezih bir eğitim-öğretim ortamı sağlanmıştır.
Adeta bir Botanik bahçesi görünümüne sahip olan okul bahçemizin geniş olmasından ötürü spor alanlarından arta kalan diğer geniş bahçe alanları sayesinde her türlü sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan bir ortama sahibiz.

OKUL VİZYONUMUZ“ Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı; çağdaş, bilime inanan ve bölgesinde ilk tercih edilen ve en güvenilen okul olmaktır.”


Duralıler İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Duralıler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Duralıler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Duralıler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Duralıler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

Adı: DURALILER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: DURALİLER İLKÖĞ.OKULU DURALİLER MAH.4592 SOK.ANTALYA

Telefon Numarası: 2422274717

Faks Numarası: 2422274717

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:
Antalya Duraliler İlköğretim Okulu
Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz