Düzköy İlköğretim Okulu Borçka Artvin

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Artvindeki İlköğretim Okulları Hakkında - Düzköy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Düzköy İlköğretim Okulu Hakkında - Artvin Borçka'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Düzköy İlköğretim Okulu ResimleriOKULUMUZ

Okulumuz ismini köyün isminden almaktadır. 1943 yılında ahşap bir binada Düzköy İlkokulu olarak eğitime başlayan okulumuz 1953 yılında yapılan yeni binaya taşınarak 5 sınıflı ilkokul olarak eğitim-öğretime devam etmiştir. 1994 yılında yapılan yeni binayla 8 derslikli ilköğretim okulu haline gelmiştir. Halen ilköğretim okulu olarak eğitim-öğretime devam eden okulumuz 8 derslik, 1 ana sınıfı, 1 laboratuar, 1 kütüphane, 1 bilişim teknoloji sınıfı, 1 çok amaçlı salon, 1 öğretmenler odası, 1 müdür odası ve 1 müdür yardımcısı odasından oluşmaktadır.

2002 yılında okulumuza kalorifer sistemi yapılarak okulumuz kaloriferli hale gelmiştir. Okul binası 3 katlı olup 1325 metre kare bahçeye sahiptir. Okulumuzda voleybol, masa tenisi, futbol, basketbol gibi sportif aktiviteler de bulunabilmektedir. Ayrıca okul lojmanının yapımı için köylü tarafından alınıp okulumuza bağışlanan 250 metre kare arsamız mevcuttur.

Okulumuz konumu itibariyle de köyün merkezinde bulunmaktadır. Okulumuz bünyesinde görev yapan 1 müdür, 5 sınıf öğretmeni, 1 matematik öğretmeni, 1 Türkçe öğretmeni, 1 fen ve teknoloji öğretmeni, 1 beden eğitimi öğretmeni, 1 İngilizce öğretmeni ve 2 hizmetli vardır. Okulumuz ilköğretim okulu olduktan sonra okulumuzda Ali ERMİŞ, Fuat YILMAZ, Hüseyin KESTİ ve İmdat AKÇA müdürlük görevinde bulunmuşlardır.

Öğrencilerimiz hem köyümüzden hem de çevre mahalle ve köylerden taşımalı olarak da gelmektedirler.
Düzköy İlköğretim Okulu Artvin Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Düzköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Düzköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Düzköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Düzköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ARTVİN / BORÇKA

Adı: DÜZKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: DÜZKÖY KÖYÜ

Telefon Numarası: 4664212069

Faks Numarası: 4664212069

E-mail Adresi:duzkoy08@hotmail.com

336693@meb.k12.tr

Web Adresi:Düzköy İlköğretim Okulu - TC Millî Eğitim Bakanlığı

www.borckaduzkoy.meb.k12.comKaynak : webrehberi.biz -
www.meb.gov.tr


Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.