E.Aktasalanı İlköğretim Okulu Tufanbeyli Adana

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
E.Aktasalanı İlköğretim Okulu Hakkında - E.Aktasalanı İlköğretim Okulu Tanıtım - E.Aktasalanı İlköğretim Okulu Resimleri - E.Aktasalanı İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri
MİSYONUMUZ


Türk Milli Eğitimi Temel Kanununda ifade edilen; Türk Milli Eğitiminin genel amaçları, Temel İlkeleri ve Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda, bireyler yetiştirmek görevimizdir. Amacımız; geçmişten geleceğe köprü kurarak ve geleceği bu günden yaşayarak değişim, gelişim ve yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip ederek, çevre şartları ve veli beklentileri göz önünde bulundurularak, okullarımıza ve tabii ki öğrencilerimize bilimsel düşünme ve proje geliştirme felsefesi kazandırarak, iyi bir üst okula hazırlamak ve evrensel değerler doğrultusunda eğitim öğretim ortamları oluşturarak bireyler yetiştirmektir.


VİZYONUMUZ

Geçmişten geleceğe köprü kurarak ve geleceği bugünden yaşayarak, Atatürkçü Düşünce Sisteminde ifadesini bulan Temel İlkeleri (Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Devletçilik, İnkılapçılık ve Laiklik) özde benimsemiş ve Türk Milli Eğitimi Temel Kanunu doğrultusunda birey yetiştirmeyi kendine ilke edinmiş bir kurum olarak, kaliteyi arttıran örnek ve eğitim lideri olmak ana hedefimizdir.


E.Aktasalanı İlköğretim Okulu Adana Tufanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; E.aktasalanı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, E.aktasalanı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, E.aktasalanı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, E.aktasalanı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADANA / TUFANBEYLİ

Adı: E.AKTASALANI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: E. Aktaşalanı Köyü Tufanbeyli / Adana

Telefon Numarası: 3227982198

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi YokWeb Adresi: elemanliaktasalaniio.meb.k12.trKaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz