Efeler İlköğretim Okulu Bilgileri Yenipazar Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Efeler İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Yenipazar'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Efeler İlköğretim Okulu Resimleri - Efeler İlköğretim Okulu HakkındaEfeler İÖO 1968 yılında inşasına başlanmış olup 1970-1971 eğitim öğretim yılında hizmete girmiştir. Okul binası bahçeyle birlikte 2520 metre karedir. Binanın kullanım alanı 740 metre karedir. Bina iki katlı olup betonarmedir.

Okul binasının kuzey ve güneyi şahıslara ait bahçe ve evlerle çevrilidir. Doğusu dere yatağı ve yoldur. Batısı caddedir.

Okulumuzda 14 derslik, 1 müdür odası, 1 müdür yardımcısı odası, 1 öğretmenler odası, 1 fen laboratuarı, 1 bilgi teknolojileri sınıfı, 1 işlik, 1 depo, 1 rehberlik servisi odası bulunmaktadır.


MİSYONUMUZTürk Milli Eğitiminin temel esaslarına, milli ve ahlaki değerlere bağlı, insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, bilgili, becerili, çağın ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli, kendini yetiştiren, pozitif düşünen, şiddetten uzak, hoşgörülü bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZÇağdaş eğitim ve öğretim imkânlarıyla donatılmış, başarılı ve kaliteli öğrenciler yetiştirmeyi temel hedef edinmiş; öğrenci, öğretmen ve velilerin eğitim hizmeti almak ve sunmakla onur ve gurur duyduğu; bölgesinde eğitim öğretimi, kültürel faaliyetleri ve disiplini ile adından söz ettiren örnek bir eğitim/öğretim kurumu olmaktır.


Efeler İlköğretim Okulu Aydın Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Efeler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Efeler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Efeler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Efeler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / YENİPAZAR

Adı: EFELER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Hükümet Mah. Abdullah Efendi Cad. No: 52 Yenipazar

Telefon Numarası: 2563613086

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :arteksan_aydin@hotmail.com

arteksan_aydin@yahoo.com.tr

Web Adresi:Efeler İlköğretim OkuluKaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.