En Hızlı Saç Uzatma Yöntemi

#1
Sponsorlu Bağlantılar
saç uzatma - hızlı saç uzatma - saç bakımı - uzun saçlar - saç uzatma yöntemleri


Bu tavsiye tamamen doğal ve bitkisel olup zararsız bir formüldür.

Ne kadar uzadığı 1 aydan sonra hızla belli olmaktadır. Belki aranızda denemek istemeyenler olabilir. Ama neler kaçırabileceğiniz aklınıza bile gelmeyebilir…

En Hızlı Saç Uzatan Bitkisel Kürün Malzemeleri:

* Sinemaki otu,
* badem yağı,
* bemiks ampül,
* Su (sinameki otunu ve badem yağını rahatlıkla aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül ise eczanelerde satılmaktadır, b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl civarındaydı ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma hepsi o kadar)

Hızla Saç Uzatma Doğal Kürünün Hazırlanışı:

1 tutam kadar sinemakiyi, bir çay kadar bardağı suyla kaynatıyoruz.

Daha sonra bu kaynamış olan karışımı süzdükten sonra ılınıncaya kadar içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampülü kırıp içine dökere karıştırıyoruz.

Bu karışımı sadece saç diplerinize uygulayarak masaj şeklinde yediriyoruz ve yarım saat süre ile bekledikten sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Bu karışımı haftada bir uygulamanız gerekiyor. Bu saç uzatma tavsiyesini düzenli olarak yaptığınız takdirde faydasını hemen göreceksiniz. Özellikle de 1 aydan sonra saçlarınız kendine gelecek ve daha da hızlı uzamaya başlıyacaktır. Uyguladıktan sonra yorumlarınızı burada bekliyoruz arkadaşlar. İnş beklediğiniz sonucu alarak buraya gelirsiniz..