Eski Eşin Yaşam Rehberi Kitabı - Debby Holt

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Eski Eşin Yaşam Rehberi - Debby Holt - Kitap ÖzetKitap Özet

Sarah’nın kocası Andrew, ikiz çocukları Hindistan yolculuğuna çıkmadan iki ay önce, tiyatroda birlikte oynadığı kadınla yaşamak istediğini resmen ilân etti. Yirmi yıllık mutlu bir evliliği olduğunu düşünen Sarah ise, artık boş kalan evini, boş günlerini neyle dolduracağını ve bir kenara atılmış eş rolünün altından nasıl kalkacağınıkestiremez vaziyetteydi. Sarah tecrübe ederek öğrenecekti. Hayatına devam edebilmesi için geçmesi gereken yol, tehlikeler ve aşağılanmalarla doluydu. Eğer bin parçaya bölünmeksizin rol kesmek istiyorsa, yaşam becerilerini geliştirmek zorundaydı. Hem de hemen.
Sarah için ne mutluluktur ki, ona yardım edecek (ya da mani olacak!) güç, çok iyi tanıdığı bir komşusundan, yaramaz ve kimsesiz bir köpekten, olaylı bir Mayorka tatilinden, ne idüğü belirsiz bir tesisatçıdan ve Ambercross Oyuncuları prodüksiyonunda payına düşen Bayan De Winter rolünden geldi.

Bu son derece komik ve aşırı eğlenceli yanlışlıklar komedisinde, küçük bir Wiltshire kasabası hayatı, bulaşıcı bir espri anlayışı ve yıkıcı ayrıntılarla gözler önüne seriliyor.
Kitap Adı: ESKİ EŞİN YAŞAM REHBERİ
Satış Fiyatı: 15 YTL
Orjinal Adı:
Yazarı: DEBBY HOLT
Türü: ÇİK-LİT
Çevirmen: ZEYNEP YEŞİLTUNA
Barkod: ISBN: 978-6050-058-51-2
Sayfa Sayısı: 347
Basım Tarihi: KASIM 2008