Eyvallah Kitabı - Kahraman Tazeoğlu

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Eyvallah Kitap Özet - Kahraman Tazeoğlu Kitapları - Eyvallah Kitap Tanıtım - Eyvallah Kitap Fiyatı - Eyvallah Ön Okuma - Araz'dan Kayra'ya Aşk Fısıltıları ÖzetKitap Özet

Yüreklerin Efendisi'nden Araz, Seni İçimden Terk Ediyorum, Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi, Susacak Var, Beni Susarken Bölme eserlerindeki “aşka, rüzgara, ayrılığa ve zamana” karşı olan tüm şiirler ve şiirsel denemeleri...

Sesim yetişmedi sana, sustum. Hayatıma bir seni ekledim. Sen yokluğunla çoğalırken günlerimde, ben beceriksizce sana yürüdüm. Sesim yetişmedi sana.

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde.

Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime. Saatler seni sen geçmiyor. Selamını getirmiyor rüzgarın nefesi. Yollar yolumu sana bağlamıyor. Sen bırakma beni.
Eyvallah - Araz'dan Kayra'ya Aşk Fısıltıları

Kahraman Tazeoğlu
· Destek Yayınları
· Basım Tarihi : 12 - 2010
· ISBN : 9786054455096
· Sayfa Sayısı : 340
· Etiket Fiyatı : 19.00 TL