Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Merkez Ağrı

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Merkez Ağrı

Okulumuz 1986 yıllında normal eğitim-öğretime açılmıştır . Daha önce küçük binasında eğitim veren okulumuz,1999 yılında şimdiki binasına taşınmıştır. Okulumuzun kuruluşundan 2010 yılına kadar Maksut ALAN, Nevzat KABAK ve Ersin DOĞAN yürüttüğü müdürlük görevini o tarihten itibaren M.Fatih KARAOĞLAN yürütmektedir.
Okulumuz bünyesinde Bilgisayar laboratuarı, Fen ve Teknoloji laboratuvarı, Kütüphane ,çok amaçlı solon,Asınıfı ve kantin bulunmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Ağrı Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AĞRI / MERKEZ

Adı: FATİH SULTAN MEHMET İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KAZİM KARABEKİR MAHALLESİ TARIM LOJMANLARI YANI ESENTEPE MEVKİİ

Telefon Numarası: 4722153133

E-mail Adresi : Bilgi Yok


Web Adresi :http://www.fatihsultanmehmet.meb.k12.tr/
Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
 

Son düzenleyen: Moderatör: