Fatih Üniversitesi Ankara Meslek Yüksekokulu Bilgileri

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ankara Meslek Yüksekokulu İletişim - Ankara Meslek Yüksekokulu tarihçe - Ankara Meslek Yüksekokulu resimleri - Ankara Meslek Yüksekokulu - Ankara myo - myo - meslek yüksek okulları

Hakkımızda

Ankara Meslek Yüksekokulu, işletmelerin ihtiyacına yönelik planlanmış program müfredatları, çalışma hayatının gerektirdiği becerileri kazandırma konusunda deneyimli uzman öğretim elemanı kadrosuyla; bilgi teknolojileri ile bütünleşmiş, sosyal, kişisel becerilerini geliştirmiş, ileri düzeyde yabancı dil ve bilgisayar kullanımı bilen öğrenciler yetiştirmektedir. Dikey geçiş sınavlarındaki yüksek başarı oranı ile yüksekokulumuzu bitiren öğrencilere lisans eğitimlerine devam etme imkanı sağlanmaktadır.

Programlar
Bilgisayar Programcılığı
Bilgisayar Teknolojisi
Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı
Halkla İlişkiler ve Tanıtım
İşletme Yönetimi
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Uygulamalı İngilizce - Türkçe Çevirmenlik
Pazarlama
Grafik Tasarımı
Çocuk Gelişimi

letişim Bilgileri

Kampüse Ulaşım

Fatih Üniversitesine bağlı Ankara Meslek Yüksekokullarının eğitim – öğretim faaliyetlerini sürdürmekte olduğu kampüs alanı Yenimahalle İlçesi Batıkent-Ostim bölgesinde yer almaktadır. Kızılay ve Ulus semtlerinden gerek Metro gerekse halk otobüsleri ve minibüs ile en fazla yarım saat içerisinde Fatih Üniversitesi Ankara Kampüsü'ne ulaşım kolaylıkla ve seri bir şekilde sağlanabilmektedir. Üniversitemiz Ankara Kampüsü ile Ostim Metro İstasyonu arasında Ostim'de bulunacak olan Fatih Üniversitesi Servis Noktasından her saat başı ücretsiz ring seferleri yapılmaktadır. Ayrıca Ostim Metro durağından 234 ve 240 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir.

(Servis hizmetlerimiz, 31 ağustos - 7 eylül 2009 tarihleri arasında geçerli olup eğitim - öğretim yılı başladığında bu dönemler süresince tekrar hizmete girecektir)

FATİH ÜNİVERSİTESİ : ANKARA KAMPÜSÜ

Adres: Çeşme Durağı, Spor Kompleksi Yanı, 06370 Ostim /Ankara

Tel: 0 312 385 81 00

Fax: 0 312 385 19 98