Felekten Bir Gece 2 Filmi - The Hangover 2

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Felekten Bir Gece 2 - The Hangover 2 - Felekten Bir Gece 2 2011 - Felekten Bir Gece 2 Filmi - Felekten Bir Gece 2 Film Konusu - Felekten Bir Gece 2 Vizyon TarihiFelekten Bir Gece 2 2011

Gösterim Tarihi: 03 Haziran 2011

Oyuncular: Bradley Cooper,Heather Graham,Zach Galifianakis,Ed Helms

Yönetmen: Todd Phillips

Senaryo: Scot Armstrong

Yapımcı: Todd Phillips, Daniel Goldberg

Yapım: 2011 ~ ABD

Tür: Komedi

Geçtiğimiz yılın en çok iş yapan filmlerinden biri olan "The Hangover" ile kariyerinde ikinci bir aşamaya geçen Todd Phillips sıradaki projesi hakkında bilgi verdi. Dünya çapında $459.3 milyon hasılat yapan ilk filmi "The Hangover 2" adıyla devam ettirecek olan Phillips, yeni filmin senaryosunun şimdiden yarısının hazır olduğunu söyledi. Mayıs 2011'de gösterime girmesi için çalışılan filmde aynı oyuncu kadrosunun yer alması bekleniyor.

Yeni filmle ilgili henüz detay vermeyen Phillips, olayların ilk filmdekinin bir tekrarı olmayacağını söyledi. "İnsanların 'The Hangover'ı sevme nedeni Las Vegas ya da bekarlığa veda partisi değil, üç baş karakteriydi" diyen Phillips "Bence bu karakterleri alıp başka durumların içine koyabiliriz, illa Vegas, bekarlığa veda ya da diğer şeylerden satmak zorunda değilsiniz" diye konuştu.