Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Karapınar Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Hakkında - Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Tanıtım - Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Resimleri - Fevzi Paşa İlköğretim Okulu İletişim


Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Konya Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Fevzi Paşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulun yeri ve temeli Fevzi Paşa Mahallesi Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından 1996 yılında tamamlanmış ve bulunduğu mahallenin ismini almış aynı yıl İlçemiz Anadolu Lisesi buraya taşınarak faaliyete geçmiştir. Fevzi Paşa İlköğretim Okulu 1997-1998 Eğitim Öğretim Yılı başında Valilik Makamının 14 Ağustos 1997 tarih ve 07310/23177 sayılı onayı ile 1 ve 6. sınıflarına yeni öğrenci kayıt ederek 2., 3., 4. ve 5. sınıflara ise çevre okullardan nakil alarak eğitim öğretime başlamıştır.

Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / KARAPINAR
Adı: FEVZİ PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Fevzi Paşa ilköğretim Okulu Karapınar/Konya
Telefon Numarası: 3327557270
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Fevzi Paşa İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr