FlexArm’la esnek çalışma

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
FlexArm’la esnek çalışma
Ergonomik ve Esnek Yükseklik Ayarı ile Artık Daha Verimli Çalışacaksınız!
Acer Premium LCD monitör serisini yeni P223W modeli ile zenginleştiriyor. Uzun çalışma saatleri sonunda bel ve boyun ağrılarına son!

Özellikle uzun süreli ve görsel yoğunlukta çalışanlar için tasarlanmış P223W esnek standı sayesinde yüksekliği 14cm kadar yüksekliği ayarlanabiliyor ve 90 derece dönebiliyor. Böylece çalışma pozisyonunuza göre ekranınızı en ergonomik kullanıma ayarlayabiliyorsunuz.

Büyüleyici medya ve en hızlı oyunlar için
22” geniş ekranla %34 e kadar daha fazla veri görüntüleyebilir, 2500:1 kontrast oranı ve sadece 2ms tepki süresi ile hızlı ve net görüntüler elde edebilir; en heyecanlı oyunları adeta içindeymişçesine kusursuz görüntü ve renk doygunluğu ile oynayabilirsiniz.

Acer P223W; ayrıca DVI dijital arabirimi sayesinde diğer cihazlarınızla bağlantı kuruyor ve HDCP desteği ile gerçek “high definition” u evinize getiriyor ve CrystalBrite™ teknolojisi ile minimum çevre ışığı dağılımı ile üstün kontrast oranı sayesinde standart görüntüden daha canlı ve güçlü görüntü sunuyor.

Yeni P223W Flexarm ile uzun saatler çalışarak verimliliğinizi artıracak ve en sevdiğiniz oyunda rekorunuzu hiç yorulmadan kıracaksınız!
Acer P223W monitör 279 $+ KDV’ YE Perakende Zincir Mağazalar ve Acer satış noktalarından temin edilebilir.

Distribütör: Penta Bilgisayar & Arena Bilgisayar