Gecenin Ötesi Kitap Özeti Joss Ware

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Gecenin Ötesi Kitap Özet - Joss Ware Kitapları - Gecenin Ötesi Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatları - İndirimli KitaplarKitap Özet

Geleceği Olmayan Bir Adam... Doktor Elliott Drake elli senelik uykusundan gözlerini açtığında bildiği dünya yok olmuştu. Amansız ölümsüzler tarafından yönetilen şehirler, artık ıssızdı. Elliott, sıra dışı bir "yetenek" ile donanmış durumda. İnsanları iyileştirme gücüne sahip olsa da bu güç, ölümcül sonuçlara sebep oluyor.
Geçmişi Olan Bir Kadın...

Jade, ölümsüzlerin elinden güç bela kaçtı, şimdi ise intikam peşinde. Elliott'la tanışana kadar hiç kimseye güvenmeyecek. Elliott'ın keskin bakışları ve baştan çıkarıcı dokunuşları Jade'in, içine kapanık, korumacı tavrını yok ediyor.

Ancak bu yakışıklı doktorun tehlikeli sırlara sahipmiş gibi bir görüntüsü var. Jade'in tüm kalbiyle Elliott'a güvenmesi acaba ne kadar doğru? Bu zifiri karanlık yenidünyada hayatta kalmayı başarabilirlerse, Jade ve Elliott'ın, kendilerini tehlikenin de ötesine götürecek güçlere karşı savaşmaları için beraber çalışmaları gerekecek.
Gecenin Ötesi

Joss Ware
· Arunas Yayıncılık
· Basım Tarihi : 10 - 2010
· ISBN : 9786054429066
· Sayfa Sayısı : 420
· Çevirmen : Murat Us
· Etiket Fiyatı : 19.00 TL