Gelin Saçı - Gelin Saç Modelleri

#1

Gelin Saçı - Gelin Saç Modelleri konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar 

Son düzenleyen: Moderatör:
#2
Gelin Saçı Modelleri-2011 Gelin Saçı Trendleri-Yeni Gelin Başı Modelleri-En güzel Gelin Topuzu Modelleri

Düğününüzde muhteşem saçlara sahip olmak istemez misiniz?
Düğününüze çok az kaldı ve her şey istediğiniz gibi gidiyor. Gelinlik provası tam da istediğiniz gibi bir gelinliğin ipuçlarını veriyor size… Ayakkabılarınızı da aldınız, yüksek ökçeli, sivri burunlu saten kumaştan… Sabredemeyip altına yakınlarınızın isimlerini bile yadınız.

Sırada Saç Mı Var?
İşte en kilit noktaya geldiniz. Saçlarınız uzun ya da kısa, her modelde çok şık bir görüntü alacağını biliyorsunuz. Ama tek bir modele karar kılmalısınız, bunu biliyorsunuz ve bunu bilmek sizi çok endişelendiriyor. Yapmanız gereken aklınızdaki tüm modelleri belirlemek, özel gün için kendinize zaman ayırmak ve düğün öncesinde saç provaları yapmak…


 

#3
2011 Yeni Gelin Saçı Modelleri-Yeni Gelin Topuzu Modelleri-Gelin Başı Modelleri

Yuvarlak Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Yüzünüzün yuvarlak olduğundan şikayetçiyseniz biraz olsun inceltmek için saçınzıın hacmini yüksek tutacak modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa kestirmek bir çözüm olabilir. Ancak uzun kullanmak istiyorsanız topuz da iyi bir tercih.
Kare Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Dengeli bir yüz tipidir. Yüzdeki ifadeyi yumuşatmak için kakül kestirebilir ya da şakaklarınıza inen saç tutamları yaptırabilirsiniz.Dikdörtgen Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Kesim düşünüyorsanız çene kemiğini geçmeyecek şekilde olmalı. Şakak kemiğini örtecek şekilde kesimler ile dengeli, uyumlu saç modellerine sahip olabilirsiniz.
Ters Üçgen Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Kişileri enerji dolu gösteren bu yüz şekline düğün günü biraz güç katmak istiyorsanız, saçınızın yanlarını ve enselerini kısa kestirerek saç tepesine hacim verecek modelleri tercih edebilrisiniz.
Üçgen Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Bu tip yüz şekillerinde negatif olan yüz biçimini saçınıza verilecek pozitif enerji ile dengelemelisiniz.