Geyikli İlköğretim Okulu Şalpazarı Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Geyikli İlköğretim Okulu Şalpazarı Trabzon

Geyikli İlköğretim Okulu Trabzon Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Geyikli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Geyikli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Geyikli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Geyikli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / ŞALPAZARI
Adı: GEYİKLİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Geyikli Beldesi Yeşilyurt Mah.
Telefon Numarası: 4628967004
Faks Numarası:

Kurumun Misyonu :

Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine ulaştırmak için Milli,Manevi ve Ahlaki değerlere sahip Atatürkçü çizgide Türk örf ve geleneklerini benimsemiş ,teknolojinin her türlü imkanlarından yararlanarak çağdaş ve bilimsel araştırmalar yapabilen ,öğrenmeyi öğrenen problem çözme yeteneğine erişmiş ve gelecekte Avrupa birliğine tam üye olmuş bir ülkenin insanını yetiştiren bir eğitim kurumu olmak.


Kurumun Vizyonu:

İstiyoruz ki ! Zamanın Teknolojisine uygun donatılmış okulumuzda sürekli olarak bilgilerini yenileyen öğretmenlerimizle bilgiye ulaşabilen ulaştığı bilgiyi kullanabilen, sosyal,evrensel ve kültürel değerleri kazanma yolunda gelişim gösterebilen ,öğrendiği bilgilerle çevresine örnek olan öğrenciler yetiştirelim
http://www.geyikli.meb.k12.tr/ Yapılıyor

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr
 

Son düzenleyen: Moderatör: