Girne İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Girne İlköğretim Okulu Hakkında - Girne İlköğretim Okulu Tanıtım - Girne İlköğretim Okulu Resimleri - Girne İlköğretim Okulu Bilgileri
OKULUMUZUN TARiHÇESi

Okulumuz ilk olarak, 1994 yilinda Adiyaman Valisi Mustafa Yücel ÖZİILGİN tarafindan, Eğitim ve öğretime açılışıi yapılmıştırr. Hasarlı olması nedeniyle Mayıs 2003 tarihinde tahliye edildi. Yerine yeni bir bina inşa edildi. Aralık 2005'te kendi binamıza yerleştik ve halen burada Eğitim ve Öğretime devam edilmektedir.


Okulumuz bünyesinde 17 derslik , 34 şube, 2 anasınıfı şubesi, 1 Müdür Odası, 1 Müdür Yardımcısı odası 3 Araç-gereç odası, 1 Fen ve Teknoloji Laboratuarı, 1 Bilişim Teknolojileri Sınıfı,1 Öğretmenler odası ve Tuvaletler mevcuttur.


Girne İlköğretim Okulu Adıyaman Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Girne İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Girne İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Girne İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Girne İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / KAHTA

Adı: GİRNE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Girne Mah. Ihlas Cad.

Telefon Numarası: 4167256511

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :
http://okulweb.meb.gov.tr/02/06/3509...e/iletisim.htm

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz