Gladiatus İttifak Metinleriyle İlgili Kodlar

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Tüm alana yayilacak sekilde resim ekleme:

kod: 1:
[fc]ffffff style=' background-image: url(HTTP://RESiM-ADRESiNiZ); background-position: top center; background-repeat: repeat; display: block; font-weight: normal;'[/fc]


Normal sekilde resim ekleme:
Eger resmin sadece bir bölümü görünüyorsa resim kodundan sonra "Enter" tusu ile resim boyutunda bosluk birakin.


kod: 1:
[fc]ffffff style=' background-image: url(HTTP://RESiM-ADRESiNiZ); background-position: top center; background-repeat: no-repeat; display: block; font-weight: normal;'[/fc]


Renkli yazi yazma:
Renk Kodlari icin tiklayiniz


kod: 1:
[fc]#RENK-KODU[/fc]Yazmak istediginiz metin[/f]


Yazi boyutunu degistirme:
Örnekte 6 olarak verlimis degeri, ihtiyaciniza göre degistirebilirsiniz.


kod: 1:
[fs]6[/fs]Yazmak istediginiz metin[/f]


Kalin yazi yazma:

kod: 1:
Metininiz


Egik/Italik yazi yazma:

kod: 1:
Metniniz


Yazi tipi degistirme:
Buradaki "Castellar" yazan yere tarayici uyumlu diger yazi tiplerinin adini yazarak degistirebiliyorsunuz.
[ff]Castellar[/ff]Metniniz[/f
 

#6
Gladiatus Server 3 -

S2.deki 70 lwl ile S1 daki 80 lwl arasındaki vs

ProKnight (s2) bütün gücüyle Petoya (s1) vurdu. Kan ve deri parçaları her yere savruldu. ProKnight isimli gladyatörün elindeki Petoda büyük ancak derin olmayan bir yara açtı. (kritik vuruş: 4500 )

Peto büyük bir toz bulutu kaldırarak, saldırılarından önce ProKnight isimli gladyatörü toz içinde bıraktı. ProKnight, Petonunun saldırısını becerikli bir şekilde savuşturdu. (2500)

ProKnight Petoya korkusuzca önden saldırdı. ProKnight hızla hareket ederek, Peto isimli gladyatörün savunmasına fırsat vemeden karnına isabet eden bir saldırı yaptı. ProKnight isimli gladyatörün üstü ve yerlere kan sıçradı. ( 2500 )

Peto büyük bir toz bulutu kaldırarak, saldırılarından önce ProKnight isimli gladyatörü toz içinde bıraktı. ProKnight isimli gladyatörün uğradığı saldırıya rağmen hayatta kalıp fazla büyük hasar almaması gerçek bir mucize. ( 2000 )

ProKnight tüm gücüyle bir vuruş yaptı. yaratığın içinde çok derinlere kadar ulaştı. ProKnight salya ile karışık kan tükürmeye başlayan yaratıktan silahını geri çektiğinde ruhu bedenini terk etmişti. (kritik vuruş: 5500 )