Göçebe Filmi - The Host 2011

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Göçebe 2011 - Göçebe Fragman - Göçebe Fragmanı İzle - Göçebe Filmi - Göçebe Oyuncular - Stephenie Meyer Göçebe
Göçebe / The Host 2011

Gösterim Tarihi: Henüz Belli Değil

Yönetmen: Susannah White

Oyuncular: Jensen Ackles, Sophia Bush

Senaryo: Stephenie Meyer, Andrew Niccol

Senaryo (Kitap): Stephenie Meyer

Yapımcı: Nick Wechsler, Paula Mae Schwartz, Steve Schwartz

Yapım: 2011 ~ ABD

Tür: Bilim Kurgu, Fantastik, Gerilim, Gizem, Macera, Romantik

Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.

Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar..

NOT:

Twilight’tan sonra Stephenie Meyer’in bir kitabı daha büyük ekrana yansıtılacaktı. Proje uzun zamandır gündemde olmasına karşın henüz bir atılım yapılmamıştı. Ta ki düne kadar. Dün Göçebe için yönetmen seçildiği haberi geldi.

Susannah White ( Dadı McPhee Dönüyor Yönetmeni ) Göçebe filmine yönetmenlik yapacak. Senaristliğini Andrew Niccol’un yapımcılığını Nick Wechsler yaptığı Göçebe filmini tam olarak ne zaman büyük ekranda göreceğimiz belli değil.


 

K

Kayıtsız Üye

#2
Çok güzel bir hikaye ABD 'de 2013 de vizyona girecekmiş... Ama Türkiye belli değil :( Çok üzüldüm artık burada 2014 de vizyona girer hele hele ben giresunda oturuyorum :(