Göçü Köyü İlköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Göçü Köyü İlköğretim Okulu Hakkında - Göçü Köyü İlköğretim Okulu Tanıtım - Göçü Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Göçü Köyü İlköğretim Okulu İletişim


Gocu Köyü İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gocu Köyü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gocu Köyü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gocu Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gocu Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Göçü Köyü İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1954 Yılında 5 derslik ve tek katlı olarak başlanılan eğitime 1958 yılında 2.katın yapılması ile 14 dersliğe çıkarılmıştır.1998 yılında İlköğretim olan okulumuz 8 yıllık eğitime başlamış ,2007 de de 8 ek derslik yapılmıştır. 44 personel ve 975 öğrenci ile eğitim öğretime devam etmektedir.

Göçü Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / KARATAY
Adı: GOCU KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Göçü Köyü Karatay
Telefon Numarası: 3323843051
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
gocuioo@gmail.mail
Web Adresi: -

Göçü Köyü İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr