Gökçek ateşle oynuyor!

Dine

Özel Üye
#1

Gökçek ateşle oynuyor! konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
[SIZE=+0][/SIZE]Gökçek ateşle oynuyor!


[SIZE=+0][/SIZE]Ankaragücü Onursal Başkanı'nın, Fenerbahçeliler'e ayrılan biletleri sadece internetten sattırması, “taraftarları provoke etmek” olarak yorumlandı.


[SIZE=+0][/SIZE]Şampiyonluk yarışının en önemli maçlarından birine sahne olacak Ankara’da heyecan giderek artıyor. Bursa’dan da bu maça çok sayıda seyircinin gelecek olması tansiyonu giderek yükseltirken, Fenerbahçe’ye verilecek 1100 biletin sadece internet üzerinden satışa sunulması, tribünleri olası provakasyonlara açık hale getirdi. Tüm uyarılara rağmen Fenerbahçe biletlerinin internet yoluyla satışında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ankaragücü Onursal Başkanı Melih Gökçek’in istediği olurken, Ankaragücülü ve Bursasporlu taraftarların da bu bölgeden bilet alma yoluna gidecekleri iddia edildi.
Zor durumda bırakmak istiyor
Gökçek’in bu kararında; Ankaraspor’un küme düşürülme kararında etkili olduğuna inandığı Federasyon Başkanı Mahmut Özgener’i ve Kulüpler Birliği Başkanı Azız Yildırım’ı zor durumda bırakma düşüncesinin yattığı belirtiliyor. Futbol Federasyonu ise Gökçek’in inatla biletleri internete koydurtması üzerine maçın gözlemcilerine uyarı yollayarak, tribünlerdeki olası olayları çok iyi gözlemlemelerini ve olay çıkartanları dikkatle tespit etmelerini istedi. Ankara emniyeti de kente gelmesi beklenen Bursasporlu ve Fenerbahçeli taraftarlar için geniş güvenlik önlemleri alacak. Melih Gökçek’in Ankaraspor’un intikamını almak uğruna 3 takımın taraftarlarını da ateşe atacak bu manevrayı yapması büyük risk olarak yorumlanırken, şampiyonluk maçına üçüncü bir grup taraftarın girmesine izin verilmesi Gökçek’in ateşle oyunu olarak nitelendirildi. Taraftar forumlarında da bu konu gündeme gelirken, Fenerbahçeliler, “Bir hafta sonra oynanacak olan Bursaspor-Beşiktaş maçına Beşiktaşlılar’ı almayacaklar ama bu maça isteyen Bursalı elini kolunu sallayarak girecek. Eşitlik bunun neresinde“ yorumunu yapıyorlar.


fanatik