Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Konya Ereğli

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Hakkında - Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Tanıtım - Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Resimleri - Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu İletişim

Gokceyazi Vali Kemal Katitas İlköğretim Ok Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gokceyazi Vali Kemal Katitas İlköğretim Ok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gokceyazi Vali Kemal Katitas İlköğretim Ok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gokceyazi Vali Kemal Katitas İlköğretim Ok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gokceyazi Vali Kemal Katitas İlköğretim Ok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1990 yılında yapımı tamamlanarak hizmete girdi.Toplam 7 derslik ve beraberinde 1 müdür odası ve öğretmenler odasından oluşmaktadır.Bünyesinde bilişim teknolojileri sınıfı yer almaktadır.Okul ismini Konya valisi Kemal Katıtaş dan almıştır.Toplam öğrenci sayısı 47 olup beraberinde 3 öğretmenden oluşmaktadır. Gökçeyazı ya 10 km uzaklığındadır. 6-7-8 sınıflarımız Çömlekci mahallesinde bulunan Atatürk ilköğretim okulunda taşımalı eğitim almaktadır. Gökçeyazı ilk ismi olan Tont olarak da bilinir.

Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / EREĞLİ
Adı: GOKCEYAZİ VALİ KEMAL KATİTAS İLKÖĞRETİM OK
Adresi: Gökçeyazı Köyü Ereğli/Konya
Telefon Numarası: 3327322042
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
711041@meb.k12.tr
Web Adresi: -

Gökceyazı Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız