Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu İletişim

Golyazı Merkez İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Golyazı Merkez İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Golyazı Merkez İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Golyazı Merkez İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Golyazı Merkez İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu Tarihi:

1978 yılında yapımına başlanmış olup 1978 yılında resmen eğitim-öğretime açılmıştır. Okulumuzun iki binası bulunmaktadır. İkinci bina eğitim-öğretime 2002 yılında başlamıştır. Ana binada 5 derslik, bir öğretmenler odası,1 arşiv ve bir yemekhane bulunmaktadır. Ek binada on derslik, bir anasınıfı, Bir müdür yardımcısı odası, bir müdür odası, bir kütüphane ve bir hizmetli odası bulunmaktadır.

Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / CİHANBEYLİ
Adı: GOLYAZI MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Gölyazi Kasabasi Cihanbeyli Konya
Telefon Numarası: 3326963007
Faks Numarası: 3326963007
E-mail Adresi:
709285@meb.k12.tr
Web Adresi: -

Gölyazı Hürriyet İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız