Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Söke'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Okulumuz 1927 yılında beldenin eski yerleşim yeri olan Gelebeç Köyünde kurulmuştur. İleriki tarihlerde köy ova kenarına taşınmıştır. Köyün taşınmasıyla okulumuz da 1948 yılında Yenicami Mahallesine taşınmıştır. Yeni okul binası Güllübahçeliler tarafından yapılmıştır. 1970 yılında bugün kullanımda olan idari bina yapılmıştır.1970 yılında yapılan okul, ilkokul olarak, eski bina ise ortaokul olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yeni İlköğretim kanunu ile ilköğretimin süresi 8 yıla çıkarılınca, bu kurumlar ''Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu'' adı altında toplanmıştır. Okulumuzda Yuvaca Köyü ve Gölbent Köyü öğrencileri de taşımalı olarak eğitim görmektedirler. Şu anda okulumuzda 1 müdür, 17 öğretmen, 1 hizmetli görev yapmaktadır.Öğrenci sayımız 225 'tir.
Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu Aydın Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Güllübahçe Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / SÖKE

Adı: GÜLLÜBAHÇE ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: GÜLLÜBAHÇE KASABASI YENİCAMİ MAH. ATATÜRK CAD.

Telefon Numarası: 2565471007

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi :396341@meb.k12.tr

Web Adresi:SÖKE - Güllübahçe Atatürk İlköğr etim OKuluKaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.