Güven Dershanesi

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında

Misyon

Sevgili anne, baba ve öğrenciler,

Her birimizin bu kısacık yaşamında en önemli hedefi olan mutlu ve güvenli bir yaşam sürdürebilmek, ancak kendimizle barışmış olarak iç dünyamızı keşfetmemizle, kişisel özelliklerimizi ve niteliklerimizi fark etmiş olmamızla, ayrıca çağımızın gereklerine ve değişimlerine ayak uydurabilmemizle mümkün olabilmektedir.

Bunların gerçekleşebilmesi ise, ülkemiz koşullarında ancak, iyi bir ortaöğretim (lise) ve yükseköğrenimi (üniversite) gerekli kılmaktadır.

Bu durumun farkında olan kurumumuz yaklaş k 26 yıldır ÖSS Hazırlık ve OKS Hazırlık alanındaki kaliteli eğitim anlayışı sayesinde, öğrencilerinin bireysel farklılıklarına değer vererek ve kişisel hedeflerini önemseyerek, bunları gerçekleştirmelerinde onlara yardımcı olmaktadır.

Kurumumuz, tüm aktivitelerini kutsal bir görev bilinciyle sahiplenmiş deneyimli kurucuları , öz verili öğretmenleri ve güler yüzlü personeliyle hedeflerinizi gerçekleştirebilmenizde sizlere de yardımc ı olabilmekten büyük bir sevinç duyacaktır.
Hizmetlerimiz, kurs programlarımız, yayınlarımız vb. konularda sitemizden bilgiler edinebileceğiniz gibi telefonla yahut bizzat kursumuzu ziyaret ederek bilgi edinebilir ve yardım alabilirsiniz.


Kurslar

ÖSS
OKS


İletişim

guven@ozelguvendershanesi.com.tr
rehber@ozelguvendershanesi.com.tr
Tel : 0216 553 33 33
0216 310 50 72
0216 334 68 21
Fax: 0216 341 48 85


http://www.ozelguvendershanesi.com.tr