Haberci Kitap Özeti - Daniel Silva

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Haberci - Daniel Silva - Kitap ÖzetKitap Özet

Casus romanlarının prensi Daniel Silva! ve bir ajan Gabriel Allon macerası: Haberci

El-Kaide'ye dönük bir operasyon kapsamında tanışacağınız sanat restatörü ve ajan Gabriel Allon ile müthiş bir güç gösterisi ve intikam hikâyesine karışacaksınız.

Papa VII. Paul ve baş yardımcısı Luigi Donati özelinde Vatikan'ın terörist bir saldırının hedefi olduğundan şüphelenilmektedir. Meşhur ajan Gabriel Allon, tüm tecrübesi ve fiziki desteğini bu saldırıyı önlemeye yönlendirir. Londra ve Kudüs'ten, Roma'ya hatta Karayipler'e uzanan, yılın en heyecan verici casus romanı!

"Sıkı bir tema, inandırıcı ve okuru kendinbe bağlayan karakterler, otantik atmosferler ve adım adım örülen adaylar dizisi... Silva, okuru etkilemek için tüm umudumu hilelere ve bariz biçimde sonuçsuz ve gerçekdışı düğümlere bağlayan diğer macera yazarlarına hiç benzemiyor. Macerayı, gerçekler, ürkütücü haller ve içine sürükleyen güçlü bir aksiyonun üzerine inşa ediyor.
- Library Journal

"Son derece iyi yazılmış, çağdaş ve güncel bir casus romanı."
- Booklist

"Çoksatar yazar Silva'ya, yeni John le Carré diyenler var, ki haklılar. Sanat restoratörü ve usta ajan Gabriel Allon'un yıldızlaştığı Haberci de bunun bir kanıtı. Silva'nın seçtiği kurguyu çözümleyiş biçimi, okuru tam da yazarın istediği yere adeta mıhlıyor: Oturdukları yerin tam kenarına."
- Publishers Weekly

"Hayatın son derece durağan aktığı gerçek bir yerden, hayatın hiç durmadığı, tansiyonun hiç düşmediği, komploların hiç durulmadığı gerçek bir yere, birkaç saatliğine, birkaç günlüğüne gitmek isteyen herkes Daniel Silva ile tanışmalı.
- Entertainment Weekly
Kitap Adı: HABERCİ
Orjinal Adı: THE MESSENGER
Yazarı: DANIEL SILVA
Türü: POLİSİYE-MACERA
Çevirmen: DEMET ALTINYELEKLİOĞLU
Barkod: ISBN: 978-9944-485-33-3
Sayfa Sayısı: 438
Basım Tarihi: Mayıs 2007