Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu Of Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu ResimleriHacıahmetoğlu İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / OF
Adı: HACIAHMETOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Uğurlu Beldesi
Telefon Numarası: 4627872101
Faks Numarası: 4627872101

Kurumun Misyonu :

Eğitimin her kademesinde başarılı,çevresinde söz sahibi olabilen kendisiyle barışık,üretken bireyleri topluma sunmaktır.


Kurumun Vizyonu:

Özgüvene,yaratıcı ve eleştirel düşünceye sahip,milli ve manevi değerleri benimsemiş,Atatürk ilke ve devrimlerine bağlıyurt ve dünya barışına katkı sağlayan,çağdaş ve demokratik bireyler yetiştirmek.http://www.haciahmetogluioo.meb.k12.tr/

Kaynak:trabzon.meb.gov.tr